Anasayfa / Medya Merkezi / Haberler ve Duyurularımız

Haberler ve Duyurular


22Ağustos 2022
Brandon Hall Group Excellence Awards'tan İnsan Kaynakları Uygulamalarımıza 4 ödül!

İşveren uygulamalarının değerlendirmeye alındığı dünyanın en prestijli kurumsal ödül organizasyonları arasında yer alan, Brandon Hall Group tarafından düzenlenen Excellence Awards'tan 4 farklı kategoride ödülle dönerek global çapta başarımızı bir kez daha tescilledik.

   Devamı

02Eylül 2021
‘Online Mülakat Üssü’ projemize Stevie Awards for Great Employers’tan ödül.

‘Online Mülakat Üssü’ projemiz, iş dünyasının küresel ölçekteki en itibarlı ödüllerinden Stevie Awards’ta, "En Yenilikçi İK Teknolojisi Kullanımı " kategorisinde bronz ödül alarak önemli bir başarıya daha imza attı.

   Devamı

30Ağustos 2021
Çağrı Merkezi Okulumuz’a Brandon Hall’dan altın ödül!

Türkiye’de bir ilke imza atarak Ekim 20219’da kurduğumuz Çağrı Merkezi Okulu projemiz dünyanın en saygın araştırma ve danışmanlık kuruluşlarının başında gelen Brandon Hall Group’un gerçekleştirdiği Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde En İyi Yetkinlik ve Beceri Geliştirme kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

   Devamı

05Mayıs 2021
“Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesindeyiz!

Great Place to Work Enstitüsü ’nün AssisTT çalışanlarıyla gerçekleştirdiği anket sonucunda yüksek güven kültürüne sahip ‘harika iş yeri’ unvanına alan Şirketimiz, yeni bir başarıya daha imza attı.

   Devamı

01Nisan 2021
Bir kez daha “Great Place to Work” unvanını aldık!

Şirketimiz,çalışan deneyimine yaptığı yatırımlarla yüksek güven kültürüne sahip ‘harika iş yeri’ kriterlerini sağlayarak “Great Place to Work” sertifikasını almaya bir kez daha hak kazandı.

   Devamı

08Eylül 2020
Çağrı Merkezi Okulumuz Artık Dijitalde!

Sınıf içi eğitimlerle başladığımız Çağrı Merkezi Okulumuzu pandemi süreciyle dijital ortama taşıdık.

   Devamı