Haberler

Düzce Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmzaladık

Üniversite iş birliklerimizin yeni durağı Düzce Üniversitesi oldu. Sektörde bir ilk olan Çağrı Merkezi Okulumuzun kapılarını Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin ardından şimdi de Düzce Üniversitesi öğrencilerine açarak üniversite iş birliklerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

İmzalanan protokol ile uzman eğitmenleriyle sektöre nitelikli insan kaynağı yetiştirmek ve sektör profesyonellerinin gelişimlerine katkı sunmak amacıyla bir ilk olarak kurulan Çağrı Merkezi Okulu kapılarını Düzce Üniversitesi öğrencilerine açtık.

Çağrı Merkezi Bölümü öğrencileri başta olmak üzere sektöre ilgi duyan tüm öğrencilere Çağrı Merkezi Okulu’nda derslere katılma imkânı ile birlikte staj, yarı zamanlı çalışma, teknik gezi, mezuniyet sonrası da öncelikli işe alım fırsatı sunuyoruz.

Hem Teoride Hem Sahada Eğitim

AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, “Türkiye genelinde Çağrı Merkezi Bölümü olan tüm üniversitelerimizle iş birliği yapmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda, Çağrı Merkezi Bölümü’nde okuyan gençlerimize teorik eğitim vermenin yanı sıra, lokasyonlarımızın kapılarını açarak sahada süreçleri gözlemleme imkânı da sağlıyoruz” dedi. 

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.