assisTT Rehberlik ve Müşteri İlişkileri A.Ş.
Ana Sayfa .
assisTT Hakkında .
Referanslar .
İnsan Kaynakları .
Bilgi Toplumu Hizmetleri .
11818 .
İletişim .
For English .
assisTT İnsan Kaynakları

2007 Kasım ayından itibaren, Türk Telekom ve TTNET operasyonlarımız başta olmak üzere İstanbul (Küçükyalı, Bostancı, Bahçelievler), Ankara (Ulus, Sincan), İzmir, Rize, Erzincan ve Erzurum’da 11 lokasyonumuz, toplam 13 projemiz, idari personelimiz, teknik ekibimiz, VİP hizmetlerimiz ve yaklaşık 6400 çalışanımızla Türkiye’nin en büyük Çağrı Merkezlerinden birisi olarak ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış dev bir kuruluşuz.

Birçok ilde açtığımız yeni çağrı merkezi binalarımız, her geçen gün artan projelerimiz ve heyecan verici iç dinamiklerimiz sayesinde İnsan Kaynaklarımızın tüm birimleri, çok önemli roller üstlenmektedir.

Misyonumuz
Çalışanlarımızın iş ve kurum memnuniyetini sağlamak için, adil, insan odaklı, tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize katma değer yaratan İnsan Kaynakları süreçlerini uygulamak ve geliştirmektir. İnsan Kaynakları vizyonumuzu gerçekleştirmek ve devam ettirmek için, gerekli İnsan Kaynağına sahip olmak ve kurum içi sürekliliğini sağlamak temel görevimizdir.

Vizyonumuz Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, Çağrı Merkezi sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

İşe Alım
AssisTT 'de personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir. İşe alımlarda kaynak olarak; aktif olarak takip edilen aday veri havuzu, Şirketimiz internet sitesinden gelen başvurular, bireysel başvurular ve danışmanlık şirketlerinden faydalanılmaktadır.

Şirketimizde proje ve müşteri bazlı yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Kişilik Envanteri, Teknik Uygulama Sınavı, Yabancı Dil Yeterlilik Testi, Simülasyon Uygulamaları ve yüz yüze mülakatlarımızda uyguladığımız farklı modüllerle İşe Alım anlamında profesyonel tercihler yaparak, uzun vadeli başarılara imza atmamızı sağlanmaktadır.

xxx

AssisTT’ de Kariyer
Müşterilere kurum kimliğiyle dokunan hizmet sunumu Çağrı Merkezleri, global pazarda önemi yeni anlaşılan sektörler arasında, yıldızı en çok parlayan kuruluşların zirvesinde yer almaktadır. Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yeni gelişen/büyüyen sektörler arasında yer alması sebebiyle çalışanlarına hızlı kariyer imkanları sunmaktadır. Şirketimiz sektör dinamiklerine ayak uydurmak ve çalışanlarımızı daha üst pozisyonlara taşıyabilmek için, çalışanlarımıza heyecan verici kariyer fırsatları sunmaktadır. Çalışanımızın göstermiş olduğu performans ve başarılarıyla 1 yıldan daha az sürede kariyer basamaklarını tırmanabilme imkanları da şirketimiz tarafından tanınmaktadır.

Eğitim
İşe kabul edilen adaylarımız, profesyonel ekip ve son teknolojik ortamlarda katılımcı ve uygulamalı eğitim alarak şirketimizdeki profesyonel hayatlarına adım atmaktadırlar. Şirket içi motivasyon ve gelişimlerine yönelik eğitimlerimizle de çalışanlarımızın bilgileri sürekli canlı kalmakta ve kişisel gelişimlerine de değer katmaktadır.

Ücretlendirme
Ücret politikamız; yetki, proje ve sorumluluklardaki kademelere göre şekillenmektedir. Ailemize verdiğimiz değerle yüksek performans gösteren çalışanımıza, hak ettiği yüksek gelir kazanımını performans ve prim gelirleriyle doğru orantılı olarak kurgulamaktayız.

Yan Haklar
 • Proje, sorumluluk ve süreç fark etmeksizin tüm çalışanlarımıza üyeliklerinin 3. ayından itibaren Türk Telekom Sağlık Yardımlaşma Vakfı’ndan yararlanma hakkı tanıyoruz. Türkiye’nin her yerinde Türk Telekom Sağlık Yardımlaşma Vakfı ile anlaşmalı olan özel hastanelerden hem çalışanlarımız hem de yakınları bu haktan, herhangi bir ek ücret ödemeden yararlanabilmektedir.
 • Proje ve sorumlukları fark etmeksizin tüm çalışanlarımıza üyeliklerinin 3. ayından itibaren Türk Telekom Biriktirme Sandığı’ndan yararlanabilmektedir. Belirledikleri tutarları ödeyen çalışanlarımız herhangi bir dosya ve masraf bedeli ödemeden maaşları karşılığında küçük taksit ödemeleriyle kredi çekebilir, herhangi bir dosya bedeli ödemeden maaşlarından otomatik olarak belirledikleri miktarda para biriktirebilir ve istedikleri zaman çekebilme imkanları çalışanlarımıza tanınmıştır.
Sosyal Haklar
 • 7/24 hizmet vermemiz sebebiyle çalışanlarımızı düşünüyor, şirket ve evleri arasında kolay ve ücretsiz ulaşım sağlayabilmeleri için Servis imkanı sunmaktayız.
 • Bünyemizdeki yemekhanemizde hijyenik ve sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanıp takdim edilen leziz yemeklerimiz ve zengin açık büfemizle ,çalışanlarımıza öğlen ve akşam ücretsiz Yemek imkanı sağlanmaktadır.
 • 0-6 yaş grubu çocuğu olan çalışanlarımıza, sıcak ev ortamında Kreş imkanı tanınmaktadır.
 • Yoğun tempoda çalışan personelimiz, molalarında Televizyon ve İnternet donanımlı Dinlenme Odaları’nda huzurlu ortamlarda vakit geçirebilme imkanı sunulmaktadır.
 • Tüm çalışanlarımız, rahatlıkla kullanabilecekleri Kütüphane salonlarımızda, kolaylıkla her türlü arşive ulaşabilir ve kendilerine yeni ufuklar kazandırabilmektedir.
 • Günün her saatinde yararlanabilecekleri donanımlı Spor Salonlarımız sayesinde çalışanlarımız sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • Kafeterya hizmetlerimizle çalışanlarımız, şirket dışına çıkmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.
 • Motivasyon amaçlı düzenlediğimiz Gecelerimiz, Partilerimiz, Yemek Programlarımız ve Tatil Seyahatlerimiz ile çalışanlarımıza önem vermekteyiz.
 • Ulusal ve uluslar arası çeşitli Sportif, Sanatsal ve Kültürel yarışmalara çalışanlarımıza katılım konusunda destek vererek, bireysel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktayız.
 • Çalışanlarımız, iş hayatlarında göstermiş oldukları başarı ve performanslarıyla Altın ...vb ekonomik hediyelerle ödüllendirilip, takdir görmektedirler.
 


  2008 © Türk Telekom A.Ş. | AssisTT bir Türk Telekom kuruluşudur.