Haberler

 • 12.01.2017

  Gürcan Abimizi Kaybettik

  Geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu çok sevdiğimiz yöneticimiz Operasyon Genel Müdür Yardımcımız Gürcan Aladinli’yi kaybettik. Önceki gece yüksek tansiyona bağlı rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden yöneticimizin cenazesi dün Üsküdar’daki Selimiye Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

 • 01.12.2016

  SEDAŞ 186 Çağrı Merkezi İçin Bitmeyen Enerjimizle 7/24 Görevdeyiz

  Enerji sektöründeki büyümemiz devam ediyor.Elektrik dağıtım sektörünün öncü şirketlerinden olan SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ) ile imzaladığımız sözleşmeyle, “186 Elektrik Arıza” hattını arayan SEDAŞ müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

 • 14.11.2016

  Dünyanın “En iyi Çağrı Merkezi” seçildik

  AssisTT, çağrı merkezi sektörünün en prestijli ödül organizasyonları arasında yer alan “Contact Center World”de, “Büyük Ölçekli Çağrı Merkezi” kategorisinde dünya birincisi oldu. 11 Kasım 2016 tarihinde Las Vegas’ta yapılan törende AssisTT adına ödülü, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Banu Saraçlar, Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Gürcan Aladinli ve Operasyon Direktörü Ebru Demir aldı.

 • 17.10.2016

  Call Center Rising Star’ın büyük ödülünü biz aldık

  12’nci Contact Center Günleri kapsamında düzenlenen Call Center Rising Star yarışmasında finale kalan AssisTT Takım Lideri Emine Aydemir birincilik ödülünün sahibi oldu.

 • 16.08.2016

  Stevie’den ödülle döndük

  Türk Telekom’un çağrı merkezi iştiraki AssisTT, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren “The Stevie Awards 2016”dan ödülle döndü.